خانه » اخبار » شارژر بی سیم اکسپریا زد ۲ هم به بازار می آید

شارژر بی سیم اکسپریا زد ۲ هم به بازار می آید

همان طور که میدانید اکسپریا زد ۲ یکی از جدید ترین محصولات شرکت سونی است که به تازگی برای این محصول پرطرفدار شارژر بیسیم یا وایرلس نیز عرضه شده اگر شما هم جزو کسانی هستید که این محصول محبوب را خریداری کردید و اتفاقا از سیم های شارژ هم متنفرید  ، ناراحت این موضوع نباشید ...

بازنگری

امتیازات کاربری: 4.22 ( 4 رای ها)
0

همان طور که میدانید اکسپریا زد ۲ یکی از جدید ترین محصولات شرکت سونی است که به تازگی برای این محصول پرطرفدار شارژر بیسیم یا وایرلس نیز عرضه شده
اگر شما هم جزو کسانی هستید که این محصول محبوب را خریداری کردید و اتفاقا از سیم های شارژ هم متنفرید  ، ناراحت این موضوع نباشید زیرا سونی از شما و علایق پشتیبانی میکند.

Kurts_LED_Houdini_Z2_PIU_01-d64bccd36abbf549621b1cafcc8d9a64

این دستگاه با دو مدل  شیک یکی به صورت کاور (Wireless Charging Cover WCR12) و دیگری به صورت بشقابی (Wireless Charging Plate WCH10) طراحی شده که به شما اجازه شارژ باتری با کمترین سختی را میدهد ، این شارژر ها توسط بهترین های شرکت سونی و طبق آخرین مقیاس تکنولوژی QI طراحی شده که بر اساس این تکنولوژی انرژی توسط یک پد انتقال به یک گیرنده ی سازگار با آن توسط القا مغناطیسی منتقل شود .

مدل WCR12 شبیه به یک کاور محافظ کیفی است که در کنار محافظت از اسمارت فون شما اجازه شارژ بیسیم را نیز به شما میدهد این محافظ نه تنها از گوشی شما محافظت میکند بلکه به شما با ایستاده نگه داشتن گوشی در تماشای فیلم کمک میکند .

و اما به سراغ مدل WCH10 میرویم این شارژر صفحه ای با استفاده از آخرین تکنولوژی چی (QI) به شما امکان شارژ مجدد باتری را در هر مکانی که حضور دارید بدون نیاز به سیم های رابط میدهد این شارژ میتواند قدرت ۵W را برای شما فراهم کند یکی از ویژگی های این مدل تونایی شارژ دیگر گوشی ها که از تکنولوژی چی پشتیبانی میکنند میباشد.

با مشاهده عکس های زیر میتونید بیشتر با ظاهر این شارژها آشنا شوید

Capture4

Capture3

Capture2

Capture1

 

sonymobile

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*